آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,214,141
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,879
Majidi, Jila, Haji-Badali, Ali. (1403). On quintic (α,β)-metrics in Finsler geometry. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(1), 52-69. doi: 10.22098/jfga.2024.14740.1119
Jila Majidi; Ali Haji-Badali. "On quintic (α,β)-metrics in Finsler geometry". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 1, 1403, 52-69. doi: 10.22098/jfga.2024.14740.1119
Majidi, Jila, Haji-Badali, Ali. (1403). 'On quintic (α,β)-metrics in Finsler geometry', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(1), pp. 52-69. doi: 10.22098/jfga.2024.14740.1119
Majidi, Jila, Haji-Badali, Ali. On quintic (α,β)-metrics in Finsler geometry. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 5(1): 52-69. doi: 10.22098/jfga.2024.14740.1119


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب