آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها438
تعداد مقالات3,859
تعداد مشاهده مقاله6,404,851
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,288,002
Kumar Pandey, Arun, Chaubey, V. K.. (1402). Mathematical model for bingham flow properties of blood in uniform tapered tube. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 375-386. doi: 10.22098/jhs.2023.2810
Arun Kumar Pandey; V. K. Chaubey. "Mathematical model for bingham flow properties of blood in uniform tapered tube". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1402, 375-386. doi: 10.22098/jhs.2023.2810
Kumar Pandey, Arun, Chaubey, V. K.. (1402). 'Mathematical model for bingham flow properties of blood in uniform tapered tube', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 375-386. doi: 10.22098/jhs.2023.2810
Kumar Pandey, Arun, Chaubey, V. K.. Mathematical model for bingham flow properties of blood in uniform tapered tube. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 12(2): 375-386. doi: 10.22098/jhs.2023.2810


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب