آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها320
تعداد مقالات2,757
تعداد مشاهده مقاله4,119,855
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,786,766
Zeinali Laki, Milad. (1402). Geodesic vectors of infinite series (α, β)-metric on hypercomplex four dimensional Lie groups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), 103-112. doi: 10.22098/jfga.2023.14025.1107
Milad Zeinali Laki. "Geodesic vectors of infinite series (α, β)-metric on hypercomplex four dimensional Lie groups". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 2, 1402, 103-112. doi: 10.22098/jfga.2023.14025.1107
Zeinali Laki, Milad. (1402). 'Geodesic vectors of infinite series (α, β)-metric on hypercomplex four dimensional Lie groups', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), pp. 103-112. doi: 10.22098/jfga.2023.14025.1107
Zeinali Laki, Milad. Geodesic vectors of infinite series (α, β)-metric on hypercomplex four dimensional Lie groups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 4(2): 103-112. doi: 10.22098/jfga.2023.14025.1107


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب