آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها384
تعداد مقالات3,364
تعداد مشاهده مقاله5,127,811
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,501,395
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. (1396). Product of derivations on triangular banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Mohammad Hossein Sattari; Hamid Shafieasl. "Product of derivations on triangular banach algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 1, 1396, 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. (1396). 'Product of derivations on triangular banach algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), pp. 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. Product of derivations on triangular banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 6(1): 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب