آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,213,780
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,472
Mandal, Abhijit, Das, Ashoke. (1400). On pseudo-projective curvature tensor of sasakian manifold admitting zamkovoy connection. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 172-191. doi: 10.22098/jhs.2021.2649
Abhijit Mandal; Ashoke Das. "On pseudo-projective curvature tensor of sasakian manifold admitting zamkovoy connection". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1400, 172-191. doi: 10.22098/jhs.2021.2649
Mandal, Abhijit, Das, Ashoke. (1400). 'On pseudo-projective curvature tensor of sasakian manifold admitting zamkovoy connection', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 172-191. doi: 10.22098/jhs.2021.2649
Mandal, Abhijit, Das, Ashoke. On pseudo-projective curvature tensor of sasakian manifold admitting zamkovoy connection. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(2): 172-191. doi: 10.22098/jhs.2021.2649


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب