آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,213,760
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,452
Milan Singh, Ram. (1400). Some generalized results of zeros of polar derivative of a polynomial. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 129-136. doi: 10.22098/jhs.2021.2646
Ram Milan Singh. "Some generalized results of zeros of polar derivative of a polynomial". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1400, 129-136. doi: 10.22098/jhs.2021.2646
Milan Singh, Ram. (1400). 'Some generalized results of zeros of polar derivative of a polynomial', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 129-136. doi: 10.22098/jhs.2021.2646
Milan Singh, Ram. Some generalized results of zeros of polar derivative of a polynomial. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(2): 129-136. doi: 10.22098/jhs.2021.2646


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب