آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها384
تعداد مقالات3,364
تعداد مشاهده مقاله5,127,773
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,501,253
Ayati, Zainab, Asayesh, Roxana, Salehi, Farideh. (1399). The modified simple equation method for the two space-time nonlinear fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 11-22. doi: 10.22098/jhs.2020.2624
Zainab Ayati; Roxana Asayesh; Farideh Salehi. "The modified simple equation method for the two space-time nonlinear fractional partial differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 11-22. doi: 10.22098/jhs.2020.2624
Ayati, Zainab, Asayesh, Roxana, Salehi, Farideh. (1399). 'The modified simple equation method for the two space-time nonlinear fractional partial differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 11-22. doi: 10.22098/jhs.2020.2624
Ayati, Zainab, Asayesh, Roxana, Salehi, Farideh. The modified simple equation method for the two space-time nonlinear fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 11-22. doi: 10.22098/jhs.2020.2624


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب