آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها384
تعداد مقالات3,364
تعداد مشاهده مقاله5,127,823
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,501,410
Molla, Md Salim Masud, Chanda, T., Dutta, T. K.. (1394). Regular equivalence and strongly regular equivalence on multiplicative ternary hyperring. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 20-36. doi: 10.22098/jhs.2015.2595
Md Salim Masud Molla; T. Chanda; T. K. Dutta. "Regular equivalence and strongly regular equivalence on multiplicative ternary hyperring". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1394, 20-36. doi: 10.22098/jhs.2015.2595
Molla, Md Salim Masud, Chanda, T., Dutta, T. K.. (1394). 'Regular equivalence and strongly regular equivalence on multiplicative ternary hyperring', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 20-36. doi: 10.22098/jhs.2015.2595
Molla, Md Salim Masud, Chanda, T., Dutta, T. K.. Regular equivalence and strongly regular equivalence on multiplicative ternary hyperring. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 4(1): 20-36. doi: 10.22098/jhs.2015.2595


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب