آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها506
تعداد مقالات4,533
تعداد مشاهده مقاله8,020,611
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,040
Kundu, Raghujyoti, Das, Ashoke, Saibya, Ranjit, Biswas, Ashis. (1402). Riemman solitions in para sasakian Manifolds admitting different semi-symmetric structures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 304-314. doi: 10.22098/jhs.2023.2584
Raghujyoti Kundu; Ashoke Das; Ranjit Saibya; Ashis Biswas. "Riemman solitions in para sasakian Manifolds admitting different semi-symmetric structures". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 304-314. doi: 10.22098/jhs.2023.2584
Kundu, Raghujyoti, Das, Ashoke, Saibya, Ranjit, Biswas, Ashis. (1402). 'Riemman solitions in para sasakian Manifolds admitting different semi-symmetric structures', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 304-314. doi: 10.22098/jhs.2023.2584
Kundu, Raghujyoti, Das, Ashoke, Saibya, Ranjit, Biswas, Ashis. Riemman solitions in para sasakian Manifolds admitting different semi-symmetric structures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 304-314. doi: 10.22098/jhs.2023.2584


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب