آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها506
تعداد مقالات4,533
تعداد مشاهده مقاله8,020,609
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,040
Saluja, A. S., Jhade, Jyoti. (1402). Common fixed point theorems for commutative and weakly compatible mappings in digital metric space. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 280-291. doi: 10.22098/jhs.2023.2581
A. S. Saluja; Jyoti Jhade. "Common fixed point theorems for commutative and weakly compatible mappings in digital metric space". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 280-291. doi: 10.22098/jhs.2023.2581
Saluja, A. S., Jhade, Jyoti. (1402). 'Common fixed point theorems for commutative and weakly compatible mappings in digital metric space', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 280-291. doi: 10.22098/jhs.2023.2581
Saluja, A. S., Jhade, Jyoti. Common fixed point theorems for commutative and weakly compatible mappings in digital metric space. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 280-291. doi: 10.22098/jhs.2023.2581


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب