آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها506
تعداد مقالات4,533
تعداد مشاهده مقاله8,020,615
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,041
Oner, Tarkan. (1402). Some properties of fuzzy cone symmetric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 255-264. doi: 10.22098/jhs.2023.2578
Tarkan Oner. "Some properties of fuzzy cone symmetric spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 255-264. doi: 10.22098/jhs.2023.2578
Oner, Tarkan. (1402). 'Some properties of fuzzy cone symmetric spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 255-264. doi: 10.22098/jhs.2023.2578
Oner, Tarkan. Some properties of fuzzy cone symmetric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 255-264. doi: 10.22098/jhs.2023.2578


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب