آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها506
تعداد مقالات4,533
تعداد مشاهده مقاله8,020,618
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,041
Molla, Md Salim Masud. (1402). On quasi-hyperideals and bi-hyperideals in multiplicative hypersemirings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 196-213. doi: 10.22098/jhs.2023.2563
Md Salim Masud Molla. "On quasi-hyperideals and bi-hyperideals in multiplicative hypersemirings". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 196-213. doi: 10.22098/jhs.2023.2563
Molla, Md Salim Masud. (1402). 'On quasi-hyperideals and bi-hyperideals in multiplicative hypersemirings', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 196-213. doi: 10.22098/jhs.2023.2563
Molla, Md Salim Masud. On quasi-hyperideals and bi-hyperideals in multiplicative hypersemirings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 196-213. doi: 10.22098/jhs.2023.2563


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب