آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,214,112
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,852
ShahbaziNia, Mohammad. (1401). On 3-Dimensional Finsler Manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), 20-28. doi: 10.22098/jfga.2022.11803.1073
Mohammad ShahbaziNia. "On 3-Dimensional Finsler Manifolds". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 2, 1401, 20-28. doi: 10.22098/jfga.2022.11803.1073
ShahbaziNia, Mohammad. (1401). 'On 3-Dimensional Finsler Manifolds', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), pp. 20-28. doi: 10.22098/jfga.2022.11803.1073
ShahbaziNia, Mohammad. On 3-Dimensional Finsler Manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 3(2): 20-28. doi: 10.22098/jfga.2022.11803.1073


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب