آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها302
تعداد مقالات2,626
تعداد مشاهده مقاله3,952,889
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,662,121
Zeinali Laki, Milad. (1401). Some results in generalized symmetric square-root spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), 13-19. doi: 10.22098/jfga.2022.11879.1075
Milad Zeinali Laki. "Some results in generalized symmetric square-root spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 2, 1401, 13-19. doi: 10.22098/jfga.2022.11879.1075
Zeinali Laki, Milad. (1401). 'Some results in generalized symmetric square-root spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), pp. 13-19. doi: 10.22098/jfga.2022.11879.1075
Zeinali Laki, Milad. Some results in generalized symmetric square-root spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 3(2): 13-19. doi: 10.22098/jfga.2022.11879.1075


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب