آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها295
تعداد مقالات2,552
تعداد مشاهده مقاله3,807,333
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,495,756
Gill, Renu, Shanker, Gauree, Kushwaha, Ramdayal. (1401). R-Complex Finsler spaces with an arctangent Finsler metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 31-41. doi: 10.22098/jfga.2022.10171.1059
Renu Gill; Gauree Shanker; Ramdayal Singh Kushwaha. "R-Complex Finsler spaces with an arctangent Finsler metric". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1401, 31-41. doi: 10.22098/jfga.2022.10171.1059
Gill, Renu, Shanker, Gauree, Kushwaha, Ramdayal. (1401). 'R-Complex Finsler spaces with an arctangent Finsler metric', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 31-41. doi: 10.22098/jfga.2022.10171.1059
Gill, Renu, Shanker, Gauree, Kushwaha, Ramdayal. R-Complex Finsler spaces with an arctangent Finsler metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 3(1): 31-41. doi: 10.22098/jfga.2022.10171.1059


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب