آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات4,530
تعداد مشاهده مقاله8,011,591
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,392,393
Bahramnezhad, Akbar, Haghnejad Azar, Kazem. (1397). Some characterizations of surjective operators on banach lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), 174-182. doi: 10.22098/jhs.2018.2699
Akbar Bahramnezhad; Kazem Haghnejad Azar. "Some characterizations of surjective operators on banach lattices". سامانه مدیریت نشریات علمی, 7, 2, 1397, 174-182. doi: 10.22098/jhs.2018.2699
Bahramnezhad, Akbar, Haghnejad Azar, Kazem. (1397). 'Some characterizations of surjective operators on banach lattices', سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), pp. 174-182. doi: 10.22098/jhs.2018.2699
Bahramnezhad, Akbar, Haghnejad Azar, Kazem. Some characterizations of surjective operators on banach lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 7(2): 174-182. doi: 10.22098/jhs.2018.2699


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب