آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها384
تعداد مقالات3,364
تعداد مشاهده مقاله5,127,811
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,501,395
Derakhshan Khanghah, Maryam, Zarebnia, Mohammad. (1398). New approach for solution of volterra integral equations using spline quasi-interpolant. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 156-170. doi: 10.22098/jhs.2019.2622
Maryam Derakhshan Khanghah; Mohammad Zarebnia. "New approach for solution of volterra integral equations using spline quasi-interpolant". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1398, 156-170. doi: 10.22098/jhs.2019.2622
Derakhshan Khanghah, Maryam, Zarebnia, Mohammad. (1398). 'New approach for solution of volterra integral equations using spline quasi-interpolant', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 156-170. doi: 10.22098/jhs.2019.2622
Derakhshan Khanghah, Maryam, Zarebnia, Mohammad. New approach for solution of volterra integral equations using spline quasi-interpolant. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(2): 156-170. doi: 10.22098/jhs.2019.2622


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب