آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها322
تعداد مقالات2,784
تعداد مشاهده مقاله4,209,071
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,863,359
Zarebnia, M., Sarvari, Z.. (1393). Numerical solution of variational problems via parametric quintic spline method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 40-52. doi: 10.22098/jhs.2014.2572
M. Zarebnia; Z. Sarvari. "Numerical solution of variational problems via parametric quintic spline method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1393, 40-52. doi: 10.22098/jhs.2014.2572
Zarebnia, M., Sarvari, Z.. (1393). 'Numerical solution of variational problems via parametric quintic spline method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 40-52. doi: 10.22098/jhs.2014.2572
Zarebnia, M., Sarvari, Z.. Numerical solution of variational problems via parametric quintic spline method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 3(1): 40-52. doi: 10.22098/jhs.2014.2572


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب