آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,786
تعداد مشاهده مقاله4,213,209
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,102
Zolfegharzadeh, Simin, Toomanian, Megerdich. (1402). Invariant Infinite series metrics on reduced Σ-spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), 51-57. doi: 10.22098/jfga.2023.13805.1104
Simin Zolfegharzadeh; Megerdich Toomanian. "Invariant Infinite series metrics on reduced Σ-spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 2, 1402, 51-57. doi: 10.22098/jfga.2023.13805.1104
Zolfegharzadeh, Simin, Toomanian, Megerdich. (1402). 'Invariant Infinite series metrics on reduced Σ-spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), pp. 51-57. doi: 10.22098/jfga.2023.13805.1104
Zolfegharzadeh, Simin, Toomanian, Megerdich. Invariant Infinite series metrics on reduced Σ-spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 4(2): 51-57. doi: 10.22098/jfga.2023.13805.1104


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب