آمار

تعداد نشریات32
تعداد شماره‌ها503
تعداد مقالات4,527
تعداد مشاهده مقاله8,001,942
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,385,212
Rani, Sarita, Shanker, Gauree, Kaur, Kirandeep. (1400). Dually flat Finsler spaces with transformed metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 122-133. doi: 10.22098/jfga.2021.9589.1052
Sarita Rani; Gauree Shanker; Kirandeep Kaur. "Dually flat Finsler spaces with transformed metrics". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1400, 122-133. doi: 10.22098/jfga.2021.9589.1052
Rani, Sarita, Shanker, Gauree, Kaur, Kirandeep. (1400). 'Dually flat Finsler spaces with transformed metrics', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 122-133. doi: 10.22098/jfga.2021.9589.1052
Rani, Sarita, Shanker, Gauree, Kaur, Kirandeep. Dually flat Finsler spaces with transformed metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(2): 122-133. doi: 10.22098/jfga.2021.9589.1052


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب