آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,613
تعداد مشاهده مقاله3,931,709
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,594,284
Haji-Badali, Ali, Majidi, Jila. (1400). A new non-Riemannian curvature related to the class of (α, β)-metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 43-53. doi: 10.22098/jfga.2021.1367
Ali Haji-Badali; Jila Majidi. "A new non-Riemannian curvature related to the class of (α, β)-metrics". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1400, 43-53. doi: 10.22098/jfga.2021.1367
Haji-Badali, Ali, Majidi, Jila. (1400). 'A new non-Riemannian curvature related to the class of (α, β)-metrics', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 43-53. doi: 10.22098/jfga.2021.1367
Haji-Badali, Ali, Majidi, Jila. A new non-Riemannian curvature related to the class of (α, β)-metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(2): 43-53. doi: 10.22098/jfga.2021.1367


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب