آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,214,172
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,867,902
Barani, Ali. (1400). On pseudoconvex functions in Riemanian manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 14-22. doi: 10.22098/jfga.2021.1365
Ali Barani. "On pseudoconvex functions in Riemanian manifolds". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1400, 14-22. doi: 10.22098/jfga.2021.1365
Barani, Ali. (1400). 'On pseudoconvex functions in Riemanian manifolds', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 14-22. doi: 10.22098/jfga.2021.1365
Barani, Ali. On pseudoconvex functions in Riemanian manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(2): 14-22. doi: 10.22098/jfga.2021.1365


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب