آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها295
تعداد مقالات2,554
تعداد مشاهده مقاله3,810,061
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,498,987
Salimi Moghaddam, Hamid Reza, Abedi Karimi, Hossein, Nasehi, Mehri. (1399). Douglas (α,β)-metrics on four-dimensional nilpotent Lie groups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), 15-26. doi: 10.22098/jfga.2020.1236
Hamid Reza Salimi Moghaddam; Hossein Abedi Karimi; Mehri Nasehi. "Douglas (α,β)-metrics on four-dimensional nilpotent Lie groups". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 2, 1399, 15-26. doi: 10.22098/jfga.2020.1236
Salimi Moghaddam, Hamid Reza, Abedi Karimi, Hossein, Nasehi, Mehri. (1399). 'Douglas (α,β)-metrics on four-dimensional nilpotent Lie groups', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), pp. 15-26. doi: 10.22098/jfga.2020.1236
Salimi Moghaddam, Hamid Reza, Abedi Karimi, Hossein, Nasehi, Mehri. Douglas (α,β)-metrics on four-dimensional nilpotent Lie groups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 1(2): 15-26. doi: 10.22098/jfga.2020.1236


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب