آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها305
تعداد مقالات2,632
تعداد مشاهده مقاله3,958,396
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,665,992
Zeinali Laki, Milad. (1399). On generalized symmetric Finsler spaces with some special (α, β)−metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 45-53. doi: 10.22098/jfga.2020.1009
Milad Zeinali Laki. "On generalized symmetric Finsler spaces with some special (α, β)−metrics". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1399, 45-53. doi: 10.22098/jfga.2020.1009
Zeinali Laki, Milad. (1399). 'On generalized symmetric Finsler spaces with some special (α, β)−metrics', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 45-53. doi: 10.22098/jfga.2020.1009
Zeinali Laki, Milad. On generalized symmetric Finsler spaces with some special (α, β)−metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 1(1): 45-53. doi: 10.22098/jfga.2020.1009


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب