آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها325
تعداد مقالات2,795
تعداد مشاهده مقاله4,218,149
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,872,766
Tayebi, Akbar. (1403). On Cartan torsion of 4-dimensional Finsler manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), 134-141. doi: 10.22098/jhs.2024.15204.1019
Akbar Tayebi. "On Cartan torsion of 4-dimensional Finsler manifolds". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 1, 1403, 134-141. doi: 10.22098/jhs.2024.15204.1019
Tayebi, Akbar. (1403). 'On Cartan torsion of 4-dimensional Finsler manifolds', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), pp. 134-141. doi: 10.22098/jhs.2024.15204.1019
Tayebi, Akbar. On Cartan torsion of 4-dimensional Finsler manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 13(1): 134-141. doi: 10.22098/jhs.2024.15204.1019


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب