آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,736
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,678
Sadati, Seyedeh Yasaman, Rafie-Rad, Mehdi. (1403). Special projective algebra of exponential metrics of isotropic S-curvature. سامانه مدیریت نشریات علمی, (), 1-13. doi: 10.22098/jfga.2024.14407.1113
Seyedeh Yasaman Sadati; Mehdi Rafie-Rad. "Special projective algebra of exponential metrics of isotropic S-curvature". سامانه مدیریت نشریات علمی, , , 1403, 1-13. doi: 10.22098/jfga.2024.14407.1113
Sadati, Seyedeh Yasaman, Rafie-Rad, Mehdi. (1403). 'Special projective algebra of exponential metrics of isotropic S-curvature', سامانه مدیریت نشریات علمی, (), pp. 1-13. doi: 10.22098/jfga.2024.14407.1113
Sadati, Seyedeh Yasaman, Rafie-Rad, Mehdi. Special projective algebra of exponential metrics of isotropic S-curvature. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; (): 1-13. doi: 10.22098/jfga.2024.14407.1113


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب