آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,779
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,530
Khan, Dawood, Emadifar, Homan, Ahmed, Ali, Iqbal, Saleem, Tariq, Muhammad. (1403). Some algebraic and topological structures of Fourier transformable functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(1), 70-79. doi: 10.22098/jfga.2024.14270.1109
Dawood Khan; Homan Emadifar; Ali Ahmed; Saleem Iqbal; Muhammad Tariq. "Some algebraic and topological structures of Fourier transformable functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 1, 1403, 70-79. doi: 10.22098/jfga.2024.14270.1109
Khan, Dawood, Emadifar, Homan, Ahmed, Ali, Iqbal, Saleem, Tariq, Muhammad. (1403). 'Some algebraic and topological structures of Fourier transformable functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(1), pp. 70-79. doi: 10.22098/jfga.2024.14270.1109
Khan, Dawood, Emadifar, Homan, Ahmed, Ali, Iqbal, Saleem, Tariq, Muhammad. Some algebraic and topological structures of Fourier transformable functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 5(1): 70-79. doi: 10.22098/jfga.2024.14270.1109


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب