آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,762
تعداد مشاهده مقاله4,130,206
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,792,428
Parsian, Hadi, Parsian, Ali. (1402). On some topological indices over rectangular grids. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 322-335. doi: 10.22098/jhs.2023.2806
Hadi Parsian; Ali Parsian. "On some topological indices over rectangular grids". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1402, 322-335. doi: 10.22098/jhs.2023.2806
Parsian, Hadi, Parsian, Ali. (1402). 'On some topological indices over rectangular grids', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 322-335. doi: 10.22098/jhs.2023.2806
Parsian, Hadi, Parsian, Ali. On some topological indices over rectangular grids. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 12(2): 322-335. doi: 10.22098/jhs.2023.2806


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب