آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,753
تعداد مشاهده مقاله4,115,649
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,783,495
Nerkar, Lalita, Pawar, Kishor. (1402). (σ, τ )-Derivation on ordered Γ-semihyperrings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 228-243. doi: 10.22098/jhs.2023.2801
Lalita Nerkar; Kishor Pawar. "(σ, τ )-Derivation on ordered Γ-semihyperrings". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1402, 228-243. doi: 10.22098/jhs.2023.2801
Nerkar, Lalita, Pawar, Kishor. (1402). '(σ, τ )-Derivation on ordered Γ-semihyperrings', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 228-243. doi: 10.22098/jhs.2023.2801
Nerkar, Lalita, Pawar, Kishor. (σ, τ )-Derivation on ordered Γ-semihyperrings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 12(2): 228-243. doi: 10.22098/jhs.2023.2801


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب