آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها320
تعداد مقالات2,754
تعداد مشاهده مقاله4,118,430
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,785,732
HASHOOSH, AYED, Alimohammady, M.. (1395). On well-posedness of generalized equilibrium problems involving -monotone bifunction. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), 151-168. doi: 10.22098/jhs.2016.2676
AYED HASHOOSH; M. Alimohammady. "On well-posedness of generalized equilibrium problems involving -monotone bifunction". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 2, 1395, 151-168. doi: 10.22098/jhs.2016.2676
HASHOOSH, AYED, Alimohammady, M.. (1395). 'On well-posedness of generalized equilibrium problems involving -monotone bifunction', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), pp. 151-168. doi: 10.22098/jhs.2016.2676
HASHOOSH, AYED, Alimohammady, M.. On well-posedness of generalized equilibrium problems involving -monotone bifunction. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1395; 5(2): 151-168. doi: 10.22098/jhs.2016.2676


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب