آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,215,161
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,868,578
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. (1396). Product of derivations on triangular banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Mohammad Hossein Sattari; Hamid Shafieasl. "Product of derivations on triangular banach algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 1, 1396, 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. (1396). 'Product of derivations on triangular banach algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), pp. 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659
Sattari, Mohammad Hossein, Shafieasl, Hamid. Product of derivations on triangular banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 6(1): 28-39. doi: 10.22098/jhs.2017.2659


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب