آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,562
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,628
F. Pawar, Kishor, M. Jadhav, Megha. (1400). On domination in an edge product hypergraphs. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 108-117. doi: 10.22098/jhs.2021.2644
Kishor F. Pawar; Megha M. Jadhav. "On domination in an edge product hypergraphs". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1400, 108-117. doi: 10.22098/jhs.2021.2644
F. Pawar, Kishor, M. Jadhav, Megha. (1400). 'On domination in an edge product hypergraphs', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 108-117. doi: 10.22098/jhs.2021.2644
F. Pawar, Kishor, M. Jadhav, Megha. On domination in an edge product hypergraphs. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(2): 108-117. doi: 10.22098/jhs.2021.2644


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب