آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,841
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,401
Eghbali, Nasrin, Moharramnia, Aram. (1398). Asymptotic stability of some equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 150-155. doi: 10.22098/jhs.2019.2621
Nasrin Eghbali; Aram Moharramnia. "Asymptotic stability of some equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1398, 150-155. doi: 10.22098/jhs.2019.2621
Eghbali, Nasrin, Moharramnia, Aram. (1398). 'Asymptotic stability of some equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 150-155. doi: 10.22098/jhs.2019.2621
Eghbali, Nasrin, Moharramnia, Aram. Asymptotic stability of some equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(2): 150-155. doi: 10.22098/jhs.2019.2621


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب