آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,842
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,402
Murali Krishna Rao, M.. (1398). Right derivations on ordered semigroups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 104-111. doi: 10.22098/jhs.2019.2617
M. Murali Krishna Rao. "Right derivations on ordered semigroups". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1398, 104-111. doi: 10.22098/jhs.2019.2617
Murali Krishna Rao, M.. (1398). 'Right derivations on ordered semigroups', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 104-111. doi: 10.22098/jhs.2019.2617
Murali Krishna Rao, M.. Right derivations on ordered semigroups. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(2): 104-111. doi: 10.22098/jhs.2019.2617


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب