آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,696
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,675
Murali Krishna Rao, M.. (1398). Generalization of bi-polar fuzzy soft interior ideals over semirings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 69-80. doi: 10.22098/jhs.2019.2614
M. Murali Krishna Rao. "Generalization of bi-polar fuzzy soft interior ideals over semirings". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 69-80. doi: 10.22098/jhs.2019.2614
Murali Krishna Rao, M.. (1398). 'Generalization of bi-polar fuzzy soft interior ideals over semirings', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 69-80. doi: 10.22098/jhs.2019.2614
Murali Krishna Rao, M.. Generalization of bi-polar fuzzy soft interior ideals over semirings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 69-80. doi: 10.22098/jhs.2019.2614


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب