آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,673
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,401
Chernet, Dawit, Venkateswarlu, K.. (1394). Weakly linear homomorphisms in skew boolean modules. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), 126-135. doi: 10.22098/jhs.2015.2603
Dawit Chernet; K. Venkateswarlu. "Weakly linear homomorphisms in skew boolean modules". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 2, 1394, 126-135. doi: 10.22098/jhs.2015.2603
Chernet, Dawit, Venkateswarlu, K.. (1394). 'Weakly linear homomorphisms in skew boolean modules', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), pp. 126-135. doi: 10.22098/jhs.2015.2603
Chernet, Dawit, Venkateswarlu, K.. Weakly linear homomorphisms in skew boolean modules. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 4(2): 126-135. doi: 10.22098/jhs.2015.2603


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب