آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,753
تعداد مشاهده مقاله4,115,631
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,783,435
Mirzaee, F., Hoseini, Seyede Fatemeh, Mahdavi Moghadam, Khadijeh. (1394). Delta basis functions and their applications for solving two-dimensional linear fredholm integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 69-83. doi: 10.22098/jhs.2015.2599
F. Mirzaee; Seyede Fatemeh Hoseini; Khadijeh Mahdavi Moghadam. "Delta basis functions and their applications for solving two-dimensional linear fredholm integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1394, 69-83. doi: 10.22098/jhs.2015.2599
Mirzaee, F., Hoseini, Seyede Fatemeh, Mahdavi Moghadam, Khadijeh. (1394). 'Delta basis functions and their applications for solving two-dimensional linear fredholm integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 69-83. doi: 10.22098/jhs.2015.2599
Mirzaee, F., Hoseini, Seyede Fatemeh, Mahdavi Moghadam, Khadijeh. Delta basis functions and their applications for solving two-dimensional linear fredholm integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 4(1): 69-83. doi: 10.22098/jhs.2015.2599


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب