آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,753
تعداد مشاهده مقاله4,117,298
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,784,968
Moosaei, Moohammad. (1394). Fixed points and common points for fundamentally nonexpansive mappings on banach spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 50-56. doi: 10.22098/jhs.2015.2597
Moohammad Moosaei. "Fixed points and common points for fundamentally nonexpansive mappings on banach spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1394, 50-56. doi: 10.22098/jhs.2015.2597
Moosaei, Moohammad. (1394). 'Fixed points and common points for fundamentally nonexpansive mappings on banach spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 50-56. doi: 10.22098/jhs.2015.2597
Moosaei, Moohammad. Fixed points and common points for fundamentally nonexpansive mappings on banach spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 4(1): 50-56. doi: 10.22098/jhs.2015.2597


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب