آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,754
تعداد مشاهده مقاله4,118,347
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,785,514
Mondal, P., Chandra Kayal, N., Samanta, T. K.. (1394). The stability of pexider type functional equation in intuitionistic fuzzy banach spaces via fixed point techique. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 37-49. doi: 10.22098/jhs.2015.2596
P. Mondal; N. Chandra Kayal; T. K. Samanta. "The stability of pexider type functional equation in intuitionistic fuzzy banach spaces via fixed point techique". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1394, 37-49. doi: 10.22098/jhs.2015.2596
Mondal, P., Chandra Kayal, N., Samanta, T. K.. (1394). 'The stability of pexider type functional equation in intuitionistic fuzzy banach spaces via fixed point techique', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 37-49. doi: 10.22098/jhs.2015.2596
Mondal, P., Chandra Kayal, N., Samanta, T. K.. The stability of pexider type functional equation in intuitionistic fuzzy banach spaces via fixed point techique. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 4(1): 37-49. doi: 10.22098/jhs.2015.2596


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب