آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها325
تعداد مقالات2,795
تعداد مشاهده مقاله4,218,261
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,872,820
Rahman, Shamsur, Paul, Avijit Kumar. (1402). Geometry of warped product pseudo slant submanifolds in nearly Lorentzian para Sasakian Manifold. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 315-328. doi: 10.22098/jhs.2023.2590
Shamsur Rahman; Avijit Kumar Paul. "Geometry of warped product pseudo slant submanifolds in nearly Lorentzian para Sasakian Manifold". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 315-328. doi: 10.22098/jhs.2023.2590
Rahman, Shamsur, Paul, Avijit Kumar. (1402). 'Geometry of warped product pseudo slant submanifolds in nearly Lorentzian para Sasakian Manifold', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 315-328. doi: 10.22098/jhs.2023.2590
Rahman, Shamsur, Paul, Avijit Kumar. Geometry of warped product pseudo slant submanifolds in nearly Lorentzian para Sasakian Manifold. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 315-328. doi: 10.22098/jhs.2023.2590


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب