آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,763
تعداد مشاهده مقاله4,130,303
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,792,475
Taghavi, A., Babaei, A., Mohammadpour, A.. (1393). Analytical approximation solution of a mathematical modeling of reaction-diffusion brusselator system by reduced differential transform method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), 116-125. doi: 10.22098/jhs.2014.2585
A. Taghavi; A. Babaei; A. Mohammadpour. "Analytical approximation solution of a mathematical modeling of reaction-diffusion brusselator system by reduced differential transform method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 2, 1393, 116-125. doi: 10.22098/jhs.2014.2585
Taghavi, A., Babaei, A., Mohammadpour, A.. (1393). 'Analytical approximation solution of a mathematical modeling of reaction-diffusion brusselator system by reduced differential transform method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), pp. 116-125. doi: 10.22098/jhs.2014.2585
Taghavi, A., Babaei, A., Mohammadpour, A.. Analytical approximation solution of a mathematical modeling of reaction-diffusion brusselator system by reduced differential transform method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 3(2): 116-125. doi: 10.22098/jhs.2014.2585


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب