آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,754
تعداد مشاهده مقاله4,117,404
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,785,041
Demissie, K. H., Belayneh, B. B., Venkateswarlu, K.. (1393). On certain generalized prime ideals in boolean like semiring of fractions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 18-26. doi: 10.22098/jhs.2014.2570
K. H. Demissie; B. B. Belayneh; K. Venkateswarlu. "On certain generalized prime ideals in boolean like semiring of fractions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1393, 18-26. doi: 10.22098/jhs.2014.2570
Demissie, K. H., Belayneh, B. B., Venkateswarlu, K.. (1393). 'On certain generalized prime ideals in boolean like semiring of fractions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 18-26. doi: 10.22098/jhs.2014.2570
Demissie, K. H., Belayneh, B. B., Venkateswarlu, K.. On certain generalized prime ideals in boolean like semiring of fractions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 3(1): 18-26. doi: 10.22098/jhs.2014.2570


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب