آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,682
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,672
Torkzadeh, L., Abbasian, L.. (1392). On (⊙, ∨)-derivation for BL-algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 151-162. doi: 10.22098/jhs.2013.2564
L. Torkzadeh; L. Abbasian. "On (⊙, ∨)-derivation for BL-algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1392, 151-162. doi: 10.22098/jhs.2013.2564
Torkzadeh, L., Abbasian, L.. (1392). 'On (⊙, ∨)-derivation for BL-algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 151-162. doi: 10.22098/jhs.2013.2564
Torkzadeh, L., Abbasian, L.. On (⊙, ∨)-derivation for BL-algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1392; 2(2): 151-162. doi: 10.22098/jhs.2013.2564


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب