آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,838
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,398
Dheena, P., Mohanraj, G.. (1392). Fuzzy small right ideals of rings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), 8-17. doi: 10.22098/jhs.2013.2551
P. Dheena; G. Mohanraj. "Fuzzy small right ideals of rings". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 1, 1392, 8-17. doi: 10.22098/jhs.2013.2551
Dheena, P., Mohanraj, G.. (1392). 'Fuzzy small right ideals of rings', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), pp. 8-17. doi: 10.22098/jhs.2013.2551
Dheena, P., Mohanraj, G.. Fuzzy small right ideals of rings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1392; 2(1): 8-17. doi: 10.22098/jhs.2013.2551


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب