آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,660
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,387
Samanta, T. K., Chandra Kayal, N., Mondal, P.. (1391). The stability of a general quadratic functional equation in fuzzy banach spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), 71-89. doi: 10.22098/jhs.2012.2549
T. K. Samanta; N. Chandra Kayal; P. Mondal. "The stability of a general quadratic functional equation in fuzzy banach spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 2, 1391, 71-89. doi: 10.22098/jhs.2012.2549
Samanta, T. K., Chandra Kayal, N., Mondal, P.. (1391). 'The stability of a general quadratic functional equation in fuzzy banach spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), pp. 71-89. doi: 10.22098/jhs.2012.2549
Samanta, T. K., Chandra Kayal, N., Mondal, P.. The stability of a general quadratic functional equation in fuzzy banach spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1391; 1(2): 71-89. doi: 10.22098/jhs.2012.2549


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب