آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,777
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,528
Haghnejad Azar, K., Ranjbar, Z.. (1391). Lw∗wc and Rw∗wc and weak amenability of banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), 61-70. doi: 10.22098/jhs.2012.2548
K. Haghnejad Azar; Z. Ranjbar. "Lw∗wc and Rw∗wc and weak amenability of banach algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 2, 1391, 61-70. doi: 10.22098/jhs.2012.2548
Haghnejad Azar, K., Ranjbar, Z.. (1391). 'Lw∗wc and Rw∗wc and weak amenability of banach algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), pp. 61-70. doi: 10.22098/jhs.2012.2548
Haghnejad Azar, K., Ranjbar, Z.. Lw∗wc and Rw∗wc and weak amenability of banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1391; 1(2): 61-70. doi: 10.22098/jhs.2012.2548


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب