آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,667
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,661
Samanta, T. K., Dinda, B., Mohinta, S., Roy, S., Ghosh, J.. (1391). On coincidence and fixed-point theorems in fuzzy symmetric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 74-91. doi: 10.22098/jhs.2012.2542
T. K. Samanta; B. Dinda; S. Mohinta; S. Roy; J. Ghosh. "On coincidence and fixed-point theorems in fuzzy symmetric spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1391, 74-91. doi: 10.22098/jhs.2012.2542
Samanta, T. K., Dinda, B., Mohinta, S., Roy, S., Ghosh, J.. (1391). 'On coincidence and fixed-point theorems in fuzzy symmetric spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 74-91. doi: 10.22098/jhs.2012.2542
Samanta, T. K., Dinda, B., Mohinta, S., Roy, S., Ghosh, J.. On coincidence and fixed-point theorems in fuzzy symmetric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1391; 1(1): 74-91. doi: 10.22098/jhs.2012.2542


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب