آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,759
تعداد مشاهده مقاله4,123,657
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,655
Haghnejad Azar, K.. (1391). LW∗W-property and topological centers of banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 63-73. doi: 10.22098/jhs.2012.2541
K. Haghnejad Azar. "LW∗W-property and topological centers of banach algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1391, 63-73. doi: 10.22098/jhs.2012.2541
Haghnejad Azar, K.. (1391). 'LW∗W-property and topological centers of banach algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 63-73. doi: 10.22098/jhs.2012.2541
Haghnejad Azar, K.. LW∗W-property and topological centers of banach algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1391; 1(1): 63-73. doi: 10.22098/jhs.2012.2541


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب