آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها320
تعداد مقالات2,758
تعداد مشاهده مقاله4,120,604
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,787,699
Dinda, B., Samanta, T. K.. (1391). Contractive mappings and common fixed point theorems in intuitionistic fuzzy metric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 52-62. doi: 10.22098/jhs.2012.2540
B. Dinda; T. K. Samanta. "Contractive mappings and common fixed point theorems in intuitionistic fuzzy metric spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1391, 52-62. doi: 10.22098/jhs.2012.2540
Dinda, B., Samanta, T. K.. (1391). 'Contractive mappings and common fixed point theorems in intuitionistic fuzzy metric spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 52-62. doi: 10.22098/jhs.2012.2540
Dinda, B., Samanta, T. K.. Contractive mappings and common fixed point theorems in intuitionistic fuzzy metric spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1391; 1(1): 52-62. doi: 10.22098/jhs.2012.2540


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب