آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها384
تعداد مقالات3,363
تعداد مشاهده مقاله5,126,455
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,498,486
Kumar Tripathi, Brijesh, Chaubey, V. K.. (1402). Nonholonomic frames for Finsler space with deformed infinite series of (α,β) metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 157-165. doi: 10.22098/jhs.2023.2534
Brijesh Kumar Tripathi; V. K. Chaubey. "Nonholonomic frames for Finsler space with deformed infinite series of (α,β) metric". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1402, 157-165. doi: 10.22098/jhs.2023.2534
Kumar Tripathi, Brijesh, Chaubey, V. K.. (1402). 'Nonholonomic frames for Finsler space with deformed infinite series of (α,β) metric', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 157-165. doi: 10.22098/jhs.2023.2534
Kumar Tripathi, Brijesh, Chaubey, V. K.. Nonholonomic frames for Finsler space with deformed infinite series of (α,β) metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(1): 157-165. doi: 10.22098/jhs.2023.2534


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب